HIM616
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Why do boys/men act like babies???

4 participanți

In jos

Why do boys/men act like babies??? Empty Why do boys/men act like babies???

Mesaj  darkgoetia Mar Sept 11, 2007 2:52 am

Daca tot e girls room mam gandit ca noi Sexul frumos sa discutam despre ce naiba vrem noi nu...iar ca un prim topic...sa vorbim de Sexul masculin...si implicit de ce "barbatii" ,baietii din ziua de azi se comporta ca niste copii???OFFF ce sa intamplat cu vremea cand barbatul era vazut ca simbol al vitejiei si puterii??? Sleep upppsss se pare ca s-au schimbat vremurile femeia are grija de barbat....Girls rule boys drule bounce bounce (I'm not a powerpuff girl....ok? Very Happy )
darkgoetia
darkgoetia
Admin

Numarul mesajelor : 99
Varsta : 34
Location : Galati
Data de inscriere : 08/09/2007

Sus In jos

Why do boys/men act like babies??? Empty Re: Why do boys/men act like babies???

Mesaj  mehi Mar Sept 11, 2007 4:52 am

in trecut barbatul era superior fameii.. ca putere vorbind.. dar puterea i-a fost data pt a proteja si nu pt a controla.. si pt ca barbatul nu si-a invatat lectia in timp util.. acum se ajunge la un echilibru intre cele doua aspecte.. aceste energii sunt aproape echilibrate.. femeile fac ce faceau doar barbatzii.. (picteaza, scriu poezii, repara masini, conduc intreprinderi,...). barbatii vor face si ei ceea ce doar femeile faceau.. (cei mai buni bucatari sunt acum barbatii, fac si ei moda, chiar se machiaza si chiar pot sa stea la barfa ore in sir). nu va mai fi in curand nici o diferentza.. toti pot face orice, oricum cu oricine Smile

si DA.. esti puternica.. daca tu poti sa crezi asta..
mehi
mehi
Piciotto

Numarul mesajelor : 15
Data de inscriere : 09/09/2007

Sus In jos

Why do boys/men act like babies??? Empty Re: Why do boys/men act like babies???

Mesaj  Dark_Light_13 Mar Sept 11, 2007 5:28 am

Aaaaa poy c s spun....unii chiar s comporta aiure dar...mai sunt shi baieti k-lumea(ce-i drept mai rar tongue ).Shi chestia cu schimbatul d roluri e absolut adevarata!plus k depinde d caracter am vazut shi fete baietoase dar shi baietzi sensibili shi alea alea.sunt mai multe chestii aici care depind una d alta dar ati priceput esenta oricum Very Happy
Dark_Light_13
Dark_Light_13
Piciotto

Numarul mesajelor : 26
Varsta : 34
Location : Hunedoara
Data de inscriere : 10/09/2007

Sus In jos

Why do boys/men act like babies??? Empty Re: Why do boys/men act like babies???

Mesaj  dahaka Mar Sept 11, 2007 8:27 am

mehi a scris:in trecut barbatul era superior fameii.. ca putere vorbind.. dar puterea i-a fost data pt a proteja si nu pt a controla.. si pt ca barbatul nu si-a invatat lectia in timp util.. acum se ajunge la un echilibru intre cele doua aspecte.. aceste energii sunt aproape echilibrate.. femeile fac ce faceau doar barbatzii.. (picteaza, scriu poezii, repara masini, conduc intreprinderi,...). barbatii vor face si ei ceea ce doar femeile faceau.. (cei mai buni bucatari sunt acum barbatii, fac si ei moda, chiar se machiaza si chiar pot sa stea la barfa ore in sir). nu va mai fi in curand nici o diferentza.. toti pot face orice, oricum cu oricine Smile

si DA.. esti puternica.. daca tu poti sa crezi asta..

This is crap Girls room!!!!!Hellloooooooooooooooooo sa intelegem altceva? lol! (no offence)
dahaka
dahaka
Admin

Numarul mesajelor : 104
Varsta : 36
Location : Galati
Data de inscriere : 08/09/2007

https://him616.forumgratuit.ro

Sus In jos

Why do boys/men act like babies??? Empty Re: Why do boys/men act like babies???

Mesaj  mehi Vin Sept 14, 2007 2:23 pm

intelege-ti ce vreti.. se pare ca n-ai citit ce-am scris.. rolurile se pot schimba..
tocmai tu te-ai otzarat la mine ca un baiat.. in timp ce m-am bagat si eu in povestile voastre ca o fata..
atata timp cat forumul e deschis pt discutii si nu exista restrictie de acces, eu imi pot posta parerea la orice topic
daca fetele au intimitati, discutati-le pe PM..

NO OFFENCE! king
mehi
mehi
Piciotto

Numarul mesajelor : 15
Data de inscriere : 09/09/2007

Sus In jos

Why do boys/men act like babies??? Empty Re: Why do boys/men act like babies???

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum