HIM616
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Like or Dislike Bam Margera...give it a vote

5 participanți

In jos

Like or Dislike Bam Margera...give it a vote Empty Like or Dislike Bam Margera...give it a vote

Mesaj  dahaka Sam Sept 08, 2007 2:15 pm

Hmm sa incep eu , inainte imi placea dar prea a promovat HIM in USA si exact in "tabara" nepotrivita , Emo kids pig damn!!! dislike
dahaka
dahaka
Admin

Numarul mesajelor : 104
Varsta : 36
Location : Galati
Data de inscriere : 08/09/2007

https://him616.forumgratuit.ro

Sus In jos

Like or Dislike Bam Margera...give it a vote Empty Re: Like or Dislike Bam Margera...give it a vote

Mesaj  darkgoetia Sam Sept 08, 2007 2:20 pm

Bam este ca un copilas ce a reusit sa manipuleze foarte multa lume si marog putin dezaxat si caruia se pare ca ii place HIM anyway nici mie numi convine ca din cauza lui HIM au ajuns sa fie cunoscuti ca Emo band desi ia promovat in State...so dislike margera albino
darkgoetia
darkgoetia
Admin

Numarul mesajelor : 99
Varsta : 34
Location : Galati
Data de inscriere : 08/09/2007

Sus In jos

Like or Dislike Bam Margera...give it a vote Empty Re: Like or Dislike Bam Margera...give it a vote

Mesaj  DarkMajesty Dum Sept 09, 2007 1:13 am

Intradevar...teribilist tipul..si nu stiu dak i-a pus pe H.I.M. intr-o lumina buna...oricum mi-au placut Making the video la The sacrament si Buried alive be love... "keyboard" Very Happy
DarkMajesty
DarkMajesty
Up_class

Numarul mesajelor : 57
Data de inscriere : 09/09/2007

Sus In jos

Like or Dislike Bam Margera...give it a vote Empty Re: Like or Dislike Bam Margera...give it a vote

Mesaj  Dark_Light_13 Lun Sept 10, 2007 1:46 pm

E cam teribilis intradevar...dar avand in vedere k e fan HIM shi k i-a ajutat s faca cateva videoclipuri care au ieshit f cool...s iarta shi imi place Bam!!!
Dark_Light_13
Dark_Light_13
Piciotto

Numarul mesajelor : 26
Varsta : 34
Location : Hunedoara
Data de inscriere : 10/09/2007

Sus In jos

Like or Dislike Bam Margera...give it a vote Empty Re: Like or Dislike Bam Margera...give it a vote

Mesaj  dahaka Lun Sept 10, 2007 1:48 pm

Dark_Light_13 a scris:E cam teribilis intradevar...dar avand in vedere k e fan HIM shi k i-a ajutat s faca cateva videoclipuri care au ieshit f cool...s iarta shi imi place Bam!!!
Da e adevarat . oricum numai lucreaza cu Bam pt videouri , acuma lucreaza cu idiotu ala neamtz Mayer numai stiu cum Razz
dahaka
dahaka
Admin

Numarul mesajelor : 104
Varsta : 36
Location : Galati
Data de inscriere : 08/09/2007

https://him616.forumgratuit.ro

Sus In jos

Like or Dislike Bam Margera...give it a vote Empty Re: Like or Dislike Bam Margera...give it a vote

Mesaj  darkgoetia Lun Sept 10, 2007 1:49 pm

Si oricum videourile au inceput sa fie din ce in ce mai....comerciale...cel putin pe albumu DL...nu miau placut deloc...
darkgoetia
darkgoetia
Admin

Numarul mesajelor : 99
Varsta : 34
Location : Galati
Data de inscriere : 08/09/2007

Sus In jos

Like or Dislike Bam Margera...give it a vote Empty Re: Like or Dislike Bam Margera...give it a vote

Mesaj  dahaka Lun Sept 10, 2007 1:51 pm

darkgoetia a scris:Si oricum videourile au inceput sa fie din ce in ce mai....comerciale...cel putin pe albumu DL...nu miau placut deloc...
Nici Kiss of dawn nu e cine stie ce, dar se vede ca a fost o investite majora , la fel ca cele de pe DL. Asta e, piata americana cere lucruri de gen.
dahaka
dahaka
Admin

Numarul mesajelor : 104
Varsta : 36
Location : Galati
Data de inscriere : 08/09/2007

https://him616.forumgratuit.ro

Sus In jos

Like or Dislike Bam Margera...give it a vote Empty Re: Like or Dislike Bam Margera...give it a vote

Mesaj  darkgoetia Lun Sept 10, 2007 1:54 pm

Da oare cand vom mai vedea si noi niste videori simple asa...ca primele...cel putin Gone with the sin si when love and death embrace...miau placut mult
darkgoetia
darkgoetia
Admin

Numarul mesajelor : 99
Varsta : 34
Location : Galati
Data de inscriere : 08/09/2007

Sus In jos

Like or Dislike Bam Margera...give it a vote Empty Re: Like or Dislike Bam Margera...give it a vote

Mesaj  DarkMajesty Lun Sept 10, 2007 1:54 pm

darkgoetia a scris:Si oricum videourile au inceput sa fie din ce in ce mai....comerciale...cel putin pe albumu DL...nu miau placut deloc...

Asa e..am ramas cam Shocked atunci cand am vazut clipul pt US la Killing loneliness ....cand am vazut k apare si cu Nokia 3250 ...godddddddd.... in fine...Si ca sa-mi revin imi amintesc de Funeral of hearts... lol!
DarkMajesty
DarkMajesty
Up_class

Numarul mesajelor : 57
Data de inscriere : 09/09/2007

Sus In jos

Like or Dislike Bam Margera...give it a vote Empty Re: Like or Dislike Bam Margera...give it a vote

Mesaj  darkgoetia Lun Sept 10, 2007 1:58 pm

DarkMajesty a scris:
darkgoetia a scris:Si oricum videourile au inceput sa fie din ce in ce mai....comerciale...cel putin pe albumu DL...nu miau placut deloc...

Asa e..am ramas cam Shocked atunci cand am vazut clipul pt US la Killing loneliness ....cand am vazut k apare si cu Nokia 3250 ...godddddddd.... in fine...Si ca sa-mi revin imi amintesc de Funeral of hearts... lol!


Da eu nu am reusit sa vad in intregime a doua versiune a videoclipului KL...nam avut rabdare insa am prins Emo kids aia dansand OMG OMG Evil or Very Mad Evil or Very Mad
darkgoetia
darkgoetia
Admin

Numarul mesajelor : 99
Varsta : 34
Location : Galati
Data de inscriere : 08/09/2007

Sus In jos

Like or Dislike Bam Margera...give it a vote Empty Re: Like or Dislike Bam Margera...give it a vote

Mesaj  funeral_song Mier Sept 12, 2007 5:11 pm

hmmm... Bam Margera... delicat subiectul
In principiu nu-mi place tipul ca vorbeste mult si aiurea si e prea american tipic; in plus pentru el totul e o afacere, chiar si HIM e o afacere. Sunt convinsa ca heartagramul i-a adus o gramada de bani, pe de alta parte i-a promovat foarte mult... whatever. In esenta e enervant si cam atat
funeral_song
funeral_song
Piciotto

Numarul mesajelor : 16
Varsta : 34
Location : Scream City
Data de inscriere : 12/09/2007

Sus In jos

Like or Dislike Bam Margera...give it a vote Empty Re: Like or Dislike Bam Margera...give it a vote

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum